Obchodní podmínky

Klára Horáková
sdílet

Úvod

Vítejte na webové stránce Zubní Lékař Přerov. Tyto obchodní podmínky regulují vaše používání našich služeb a poskytují důležité informace o vašich právech a povinnostech. Při používání našeho webu a služeb souhlasíte s těmito podmínkami, takže věnujte prosím pozornost následujícímu textu. Tyto obchodní podmínky obsahují několik klíčových oddílů, včetně ustanovení o užívání webu, poskytovaných službách, ochraně osobních údajů, omezení odpovědnosti a procesu řešení sporů. Je náším záměrem poskytovat kvalitní služby a informace o péči o zuby, prevenci zubních onemocnění, zubní hygienu a dostupných léčbách. Doufáme, že tyto informace vám pomohou udržet vaše úsměvy krásné a zdravé. Děkujeme vám za důvěru v naše služby a za to, že jste se rozhodli pro nás.

Užívání webu

Naše webová stránka je určena k poskytování užitečných informací o zubní péči a službách, které nabízíme. Můžete zde najít informace o našich službách, včetně estetické stomatologie, bělení zubů, ortodontie a dětské stomatologie. Jako uživatel se zavazujete k používání webu pouze pro legální účely a s respektem k autorským právům a právům třetích stran. Je zakázáno jakékoli neoprávněné použití obsahu, včetně jeho kopírování, šíření nebo modifikace bez našeho výslovného souhlasu.

Ochrana osobních údajů

Náš web respektuje vaše právo na ochranu osobních údajů. Veškeré informace, které nám poskytnete, budou zpracovány v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Používáme tyto údaje k poskytování našich služeb, ke komunikaci s vámi a ke zlepšování našeho webu. Vaše údaje nebudou poskytnuty třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu. Více informací o našich postupech ochrany osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Omezení odpovědnosti

Informace a služby poskytované na našem webu jsou nabízeny na základě "jak jsou" bez záruky jakéhokoli druhu. Snažíme se zajistit, aby všechny informace byly aktuální a přesné, ale nezaručujeme jejich úplnost nebo přesnost. Nejsme odpovědní za jakékoli přímé, nepřímé, následné škody nebo jiné škody vzniklé v důsledku používání nebo neschopnosti používat náš web nebo služby.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se těchto Obchodních podmínek, nebo byste chtěli nahlasit problém, neváhejte nás kontaktovat na adrese [email protected] nebo na poštovní adrese: Klára Horáková, Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika. Jsme zde, abychom vám pomohli a zodpověděli vaše dotazy.

Odeslat komentář